keturios osteochondrozės klaidos

Pasitikėjimas

Išsirinkti gerą fizioterapijos prietaisą -nepaprasta. Parduodama begalė stebuklingų aparatų, jie reklamuojami per televiziją bei radiją. Ir dažnai daugelis reklamuojamų gaminių iš karto po reklaminių akcijų be pėdsakų išnyksta kartu su pačiu gamintoju. Bet prietaisas Almag -01, kurį kompanija Elamed gamina jau daugiau nei 20 metų, vis dar yra paklausus visame pasaulyje. Maža to- šio prietaiso poreikis vis didėja. Per šiuos metus prietaisas Almag- 01 buvo ne vieną kartą atnaujintas, bet pagrindinė jo savybė- efektyvus gydymas- lieka nepakitus. Tai kodėl visame pasaulyje žmonės renkasi ALMAG?

Skeptikai gali pasakyti- prietaiso populiarumą lemia reklama. Tačiau, kaip išaiškėjo po apklausos*, tokių gaminių naudotojai neypatingai pasitiki reklama- jų viso labo 32%. 68% pirkėjų įsigijo šiuos aparatus rekomendavus specialistams, giminaičiams, pažįstamiems. Tai yra tie kurie rekomendavo arba buvo įsitikinę aparato veiksmingumu (specialistai) arba sėkmingai juo gydėsi patys- juk niekas nerekomenduos savo artimiesiems naudotis nepatikrintu daiktu.

Sėkmės paslaptis

Koks gi Almag-01 sėkmės raktas? Specialistai mano, kad tai sėkmingas techninis sprendimas ir patogi konstrukcija. Naudodamiesi daugiamete praktine patirtimi prietaiso koncepciją sukūrė patys gydytojai. Almag-01 gydo platų ligų spektrą: artritus ir artrozes, osteochondrozę, neuralgijas, hipertenziją, aterosklerozę, varikozę. Almag-o bėgančio impulsinio magnetinio lauko impulsų dažnis patenka į mokslininko Adey W.R. atrastą biologinių aktyvių dažnių juostą. Todėl prietaisas veikia švelniai ir efektyviai- tai labai svarbu vaikams ( Almag galima naudoti nuo 1,5 m) ir pagyvenusiems žmonėms.

Bet grįžkime prie apklausos. 12 % pirkėjų nuomone, pagrindinis prietaiso privalumas- galimybė ligą gydyti tiek jos pradinėje stadijoje, tiek jos lėtinėje būklėje. 21% apklaustųjų pažymėjo kompleksinio gydymosi galimybę- derinant kartu su medikamentine terapija. Toks gydymas dažnai leidžia 1,5-2 kartus pagreitinti išgijimą bei išvengti komplikacijų. Ši galimybė ypatingai svarbi žmonėms turintiems sunkias ligų formomas, kurie priversti vartoti daug vaistų: Almag-o naudojimas leidžia sumažinti vartojamų medikamentų kiekį. Beveik ketvirtadalis (24%) aukštai vertino vieno prietaiso naudojimą gydant visus šeimos narius. Ir 43% respondentų teigė, kad pagrindinis prietaiso privalumas- pilnavertės fizioterapinės procedūros atlikimas savarankiškai, namuose, patogiu laiku.

Tačiau visgi labiausiai pacientai Almag-ą vertina dėl jo gydomojo efektyvumo. Ir ši Almag savybė atsispindi pagamintų prietaisų skaičiuje- 2013 metų vasarį buvo išleistas milijoninis aparatas!

Tai apsimoka!

Pasaulinės ekonominės krizės akivaizdoje daugelio šalių vyriausybės buvo priverstos mažinti išlaidas sveikatos apsaugai. Tai tiesiogiai įtakojo milijonų žmonių galimybes gauti pilnavertes medicinos paslaugas. Tokiomis sąlygomis daugelis susimąstė kaip išsaugoti savo sveikatą bei neišlaidauti medicinos paslaugoms. Prietaisas Almag-01 išsprendė daugelį problemų: aišku tai ne panacėja nuo visų ligų (jos, kaip žinia, nėra), bet jis puikiai padeda gydyti lėtines ligas, jį gali naudoti visa šeima.

*Apklausa vyko 2014 m. tarp JAV, Kanados, Vokietijos, Lenkijos, Lietuvos pirkėjų. Bendras apklaustųjų skaičius 4000 žmonių.

Almag1 Plačiau apie Almag