Gydomų ligų sąrašas

Stuburo ligos

Osteochondrozė 26 mygtukas Osteoporozė26mygtukas Apatinės nugaros dalies skausmas 20 mygtukasKokcigodinija 24 mygtukasspondiliozė-osteochondrozė 20 mygtukasStuburo išvarža 26 mygtukasPriemonės 26 mygtukas

Sąnarių ligos

Artritas ir artrozė 26 mygtukas Bursitas 26Priemonės 26 mygtukas

Podagra 26 mygtukasEpikondilitas 26 mygtukasPsoriazinis artritas 20 mygtukas

Raumenų ir raiščių ligos

Miozitas 24 mygtukas

Traumos

Lūžiai 26 mygtukasSąnarių traumos minkštųjų audinių sumušimai patinimai 20 mygtukas

Raiščių ir raumenų pažeidimai 20 mygtukas Pooperacinės žaizdos 20 mygtukas

Neurologiniai susirgimai

išialgija 26 mygtukasneuritas 26 mygtukasVeido nervo uždegimas 26 mygtukasRadialinio nervo uždegimas 22 mygtukasAlkūnės nervo uždegimas (neuropatija)22mygtukasSėdimojo nervo uždegimas (neuropatija, išijas) 18 mygtukasPeronealinis (blauzdos nervo) neuritas 20 mygtukasPleksitas 26 mygtukas

NEURALGIJA

Neuralgijos skausmas paprastai deginantis, duriantis, graužiantis. Užeina priepuoliais, plečiasi per pažeistą nervą arba jo išsišakojimus ir lokalizuojasi tam tikrų nervų ar šaknelių srityje.

Neuralgija būna dėl traumų, intoksikacijų, esant kepenų bei inkstų pažeidimui, dėl piktybinių navikų, druskų, bakterinių toksinų, alkoholio, metabolinių sutrikimų sergant cukralige, dėl virškinamojo trakto lėtinių sutrikimų.

Gydymas. susijęs su ligą sukėlusios priežasties nustatymu ir pašalinimu – gydomi infekciniai susirgimai, lėtinės vidaus organų ligos, koreguojamas B grupės vitaminų trūkumas, nutraukiamas toksinių medžiagų vartojimas (pvz.:alkoholio), taikomas adekvatus endokrininių susirgimų gydymas.

Aparatu Almag galima gydyti trišakio, pakaušinio bei tarpslankstelinio nervo uždegimus.

Trišakio nervo neuralgija 24 mygtukasTarpšonkaulinė neuralgija mygtukas

Kraujagyslių ligos

Varikozė 26 mygtukas

Urologinės ligos

Prostatitas 24 mygtukas

Viršutinių kvėpavimo takų ligos

Rinitas (sloga) 26 mygtukasFrontitas (sinusitas) 26 mygtukasTonzilitas (angina) 26 mygtukasHaimoritas (sinusitas) 26 mygtukas

Virusams mūsų viršutiniai kvėpavimo takai, o tiksliau nosis ir gerklė, yra tarsi „lauko durys“. Virusai nusėda ant šių organų gleivinės ir pradeda ten daugintis. Jeigu virusams tai pavyksta, toliau jie patenka į trachėją, bronchus, plaučius, per stemplę į kraują ir išsinešioja po visą organizmą. Todėl turime išspręsti pagrindinį uždavinį- visiškai neleisti virusams daugintis. Kaip tai galima padaryti?

Virusai neperneša padidintų temperatūrų, todėl pajutus pirmus peršalimo simptomus reikia:

Pašildyti sritį aplink nosį– tai padės sunaikinti virusus pakliuvusius per nosį ir nusėdusius ant žandikaulio sinusų gleivinės.

Pašildyti kaktą tai padės sunaikinti pakliuvusius per nosį virusus kurie nusėdo kaktos sinusų gleivinėje.

Pašildyti gerklę– virusų, užsilaikiusių gerklės gleivinėje, sunaikinimas.

Pašildyti kojų padus – tai viso organizmo reflektorinė zona, ir terminis jos poveikis stimuliuoja bendrą imunitetą.