Garantijos

GARANTIJOS

Kodėl šiuo gamintoju galima pasitikėti?

 1. Prieš pasirenkant magneto terapijos gydymo būdą rekomenduojame pasitarti su gydytoju. Deja ne visi gydytojai skiria dėmesį fizioterapijai, nors fizioterapija efektyvi savaime, stimuliuoja gydymo poveikį, gerina vaistų įsisavinimą, ir aparatus galima naudoti namų sąlygomis. Tokiu atveju yra galimybė pasitarti su kvalifikuotais gydytojais gamintojo fabrike (tel. 8-800-200-01-13, Rusija)
 2. Konsultuotis galima ir su Lietuvoje dirbančiais gamintojo atstovais tel.: 8 620 62287.
 3. Gamintojas nesuinteresuotas parduoti aparatą ir pamiršti apie jį,- būtina konsultacija ir pagalba bus suteikta nepriklausomai nuo to kada ir kokį aparatą įsigijote.
 4. Visiems aparatams buvo atlikti klinikinių tyrimų ciklai. Buvo tikrinami jų efektyvumas ir saugumas. Apie tai byloja Rusijos sveikatos ministerijos registracijos pažymėjimai ir Europos gamybos kokybės sertifikatai.
 5. Tam, kad naudoti aparatus tinkamai ir turėti maksimalų gydymo efektą- sukurtos aparatų naudojimo instrukcijos, kuriose yra ligų gydymo metodikos.

Todėl aparatai gali padėti Jums išspręsti sveikatos problemas ir sugrąžinti gyvenimo džiaugsmą.

Gamintojo garantijos

Gamintojas garantuoja prietaiso kokybę atitinkančią naudojimo vadovo reikalavimus jeigu vartotojas laikosi saugojimo, transportavimo ir priežiūros sąlygų. Garantinis laikotarpis: – 24 mėnesiai nuo pardavimo datos. Prietaisui Almag- 01 taikomas 36 mėnesių garantinis laikotarpis. Garantinio laikotarpio metu gamintojas nemokamai pataiso arba pakeičia prietaisą ar jo sudedamąsias dalis pateikus garantinį taloną. Garantijos sąlygos: garantija galioja tik tuo atveju, jei teisingai užpildyta garantijos kortelė, aiškiai nurodytas serijos numeris, pirkimo data ir yra aiškus prekybos organizacijos antspaudas bei atstovo parašas.

Garantija negalioja:

 • Jei prietaisas turi išorinių pažeidimų žymių arba buvo bandytas remontuoti ne įgaliotame aptarnavimo centre;
 • Jei aptikta neleistini konstrukciniai pakeitimai arba elektrinė grandinė;
 • Jei prietaisas turi mechaninių pažeidimų;
 • Jei prietaiso pažeidimus sąlygojo į jo vidų patekę pašaliniai daiktai, medžiagos, skysčiai;
 • Jei prietaisas yra pažeistas dėl valstybinių standartų neatitinkančios maitinimo įtampos ar srovės stiprumo.
 • Elektrines schemas, aprašymus ir kitą techninę dokumentaciją, gamintojas pagal atskirą prašymą siunčia tik įgaliotiems aptarnavimo centrams.
 • Remiantis LR Ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 “Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” netikus kokybiškos prekės formai, dydžiui, spalvai, modeliui ar komplektiškumui nėra grąžinamos šios prekės: elektriniai įrankiai, medicinos prietaisai ir aparatai.